top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

PODSUMOWANIE LETNIEGO OKIENKA TRANSFEROWEGO


Podczas letniego okienka transferowego z zespołu seniorów odeszło 9 graczy, a w ich miejsce pozyskano 14 zawodników.

 

W środę 31 sierpnia zostało zamknięte letnie okienko transferowe. W drużynie seniorów MKS Piaseczno doszło do dużych zmian kadrowych. Z zespołu odeszło 9 graczy, a w ich miejsce pozyskano 14 zawodników. Ponadto 2 zawodników – Bartłomiej Faliszewski i Adrian Dobies – jest kontuzjowanych i najwcześniej zobaczymy ich na boisku wiosną.


PRZYBYLI: Maciej Nalej (Żyrardowianka, rocznik 1999, napastnik), Dominik Staluszka (Mazur Karczew, rocznik 1999, obrońca), Piotr Ćwikowski (Żyrardowianka, rocznik 2001, pomocnik), Piotr Owczarzak (Wisła Puławy, rocznik 2001, bramkarz), Konrad Wojtkielewicz (rocznik 1995, VI liga włoska, pomocnik), Jakub Konc (rocznik 2003, Wisła Puławy, pomocnik), Kajetan Staniszewski (rocznik 2003, Arka II Gdynia, skrzydłowy), Daniel Baczewski (rocznik 2003, GKS II Tychy, bramkarz), Sebastian Trzepałko (rocznik 2003, Znicz II Pruszków, środkowy obrońca), Dominik Piekut (rocznik 2003, Victoria Sulejówek, napastnik), Hubert Wierucki (rocznik 2004, KS Ursus II Warszawa, pomocnik), Stanisław Ubermanowicz (rocznik 2004, Jagiellonia Białystok juniorzy, obrońca), Jakub Kordel (rocznik 2004, Walka Kosów, bramkarz), Manh Tran Xuan (rocznik 2005, Wisła Płock juniorzy, pomocnik).


UBYLI: Szymon Wiejak (Legionovia, rocznik 1995, napastnik), Konrad Rudnicki (Pilica Białobrzegi, rocznik 1994, napastnik), Michał Suchanek (Legionovia, rocznik 1996, skrzydłowy), Kamil Hernik (KS Raszyn, rocznik 1994, pomocnik), Bartosz Orłowski (KS Raszyn, rocznik 1995, napastnik), Kacper Skrzypek (Błonianka, rocznik 1994, bramkarz), Tom Dobek-Pietrowski (Mławianka, rocznik 2000, środkowy obrońca), Lucjan Baran (Laura Chylice, rocznik 2003, bramkarz), Konrad Szałek (rocznik 2002, pomocnik)


Kadra I drużyny seniorów na sezon 2022/23 liczy 26 zawodników z pola (w tym 13 młodzieżowców) i 5 bramkarzy (w tym 3 młodzieżowców).


BRAMKARZE: Wladyslav Palamar, Piotr Owczarzak, Daniel Baczewski, Jakub Kordel, Szymon Sobczak


OBROŃCY: Łukasz Krupnik, Dominik Staluszka, Michał Janowski, Adam Jaszczak, Adrian Dobies, Kamil Ziemnicki, Tymoteusz Barwiński, Sebastian Trzepałko, Stanisław Ubermanowicz, Piotr Żuchowski


POMOCNICY: Ahmed Toriola Ayodeji, Rafał Macioszek, Piotr Ćwikowski, Konrad Wojtkielewicz, Bartłomiej Faliszewski, Kamil Matulka, Sebastian Folwarski, Kajetan Staniszewski, Gracjan Konopski, Jakub Konc, Hubert Wierucki, Manh Tran Xuan


NAPASTNICY: Maciej Nalej, Mateusz Wysocki, Kacper Prusiński, Dominik Piekut


Wszystkich nowych zawodników serdecznie witamy w drużynie, a tym, którzy odeszli, życzymy powodzenia i dziękujemy za grę w barwach naszego zespołu!

664 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page