POKAZALI CHARAKTER

Nasi piłkarze w 10. kolejce ligowej wygrali 4:3 z Marcovią Marki. Ze względu na czerwoną kartkę drużyna przez całe spotkanie grała w 10.

Początek ligowego starcia z Marcovią w Markach był dla nas bardzo zły, gdyż w 17. sekundzie gry czerwoną kartkę zobaczył Tymoteusz Barwiński. Gra w osłabieniu nie oznaczała jednak, że nasi zawodnicy skupią się na obronie. W 30. minucie gospodarze zdobyli bramkę na 1:0, ale później do wyrównania doprowadził solenizant – Maciej Nalej. Na przerwę piłkarze schodzili do szatni przy wyniku 1:1.

Druga połowa to groźne uderzenia Piaseczna. Kilka minut po rozpoczęciu gry na 2:1 strzelił po kontrataku Sebastian Folwarski. Następnie na 3:1 trafił z rzutu karnego Nalej. Marki strzeliły gola kontaktowego, na którego odpowiedzieliśmy po rzucie rożnym bramką Gracjana Konopskiego. Rywali stać było jeszcze na jednego gola w końcówce. Ostatecznie mecz zakończył się naszą wygraną 4:3.

W najbliższą sobotę o godzinie 13:00 zapraszamy wszystkich kibiców na stadion przy ulicy 1 Maja w Piasecznie – naszym przeciwnikiem będzie Escola Varsovia.