top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

PRZED NAMI MECZ RUNDYW spotkaniu 16. kolejki IV ligi nasi piłkarze zagrają przeciwko drugiej najlepszej drużynie ligi. Liczymy na gorący doping naszych kibiców!

 

Sobotni mecz ligowy, w którym MKS Piaseczno zmierzy się na własnym boisku z Oskarem Przysucha, to największy hit tej kolejki. Starcie będzie miało duże znaczenie w kontekście końcowego kształtu tabeli IV ligi.


Nasi rywale, mając identyczną liczbę zgromadzonych punktów co MKS i gorszy bilans bramkowy, zajmują obecnie drugie miejsce w stawce. W 15 kolejkach Oskar 13 razy pokonywał przeciwników, 1 raz zremisował i odniósł 1 porażkę. Klub z Przysuchy pozbawił punktów dotychczas: KS Raszyn (3:0 na wyjeździe), Orła Baniocha (3:1 u siebie), Tygrysa Huta Mińska (1:0 na wyjeździe), Mszczonowiankę Mszczonów (2:1 u siebie), Żyrardowiankę Żyrardów (3:2 na wyjeździe), Mazura Karczew (3:2 u siebie), Płomień Dębe Wielkie (3:1 na wyjeździe), Mazovię Mińsk Mazowiecki (3:2 u siebie), Energię Kozienice (2:1 na wyjeździe), Zamłynie Radom (2:1 na wyjeździe), Victorię Sulejówek (3:2 u siebie), Milan Milanówek (2:1 na wyjeździe) i ostatnio Naprzód Skórzec (3:0 u siebie). Na jego drodze stanęło Podlasie Sokołów Podlaski, które zwyciężyło w trzeciej kolejce na własnym stadionie 3:1 oraz rezerwy Pogoni Siedlce, osiągając rezultat remisowy 1:1 w Przysusze. Bilans bramkowy zespołu to 35:18.


Liczymy na gorący doping kibiców – zapraszamy na trybuny Stadionu Miejskiego w Piasecznie. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 11:00.


W trakcie wydarzenia organizowana będzie zbiórka dla walczącego o życie 11-miesięcznego Jureczka. Zachęcamy do wsparcia, dorzucając się do puszki.


***

Nasz partner, firma BETFAN, przygotował kursy na mecz z Oskarem – znajdziecie je tutaj

186 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page