PRZEGRANA W DRUGIEJ POŁOWIE

Do przerwy nasz zespół wygrywał, niestety Wilga Garwolin wyrównała stan gry, a później goście sami wyszli na prowadzenie.

W 39. minucie spotkania Dominik Piekut znakomicie wywalczył sobie pozycję i pewnym uderzeniem pokonał bramkarza Wilgi. Druga połowa rozpoczęła się od ataków Piaseczna, a jeden z nich udało się sfinalizować i podwyższyć prowadzenie – Sebastian Folwarski podał do Piekuta, który niczym Erling Haaland zachował spokój w polu karnym i zanotował dublet. Niedługo później nasz napastnik mógł mieć na swoim koncie 3 gole, ale do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele. Niestety ekipa z Garwolina zaczęła odrabiać straty i w 69. minucie wyrównała. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:4.