top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

PRZYGOTOWANIA DO WIOSNYW ramach okresu przygotowawczego zawodnicy seniorskiej drużyny MKS Piaseczno rozegrają łącznie 8 meczów towarzyskich z innymi klubami.

 

We wtorek 11 stycznia piłkarze aktualnego lidera IV ligi wrócili do treningów. Do pierwszego meczu rundy wiosennej pozostały 2 miesiące, bo już 12 marca MKS Piaseczno czeka wyjazdowe starcie z Żyrardowianką Żyrardów. Zanim jednak nadejdą ligowe emocje, nasi zawodnicy sprawdzą swoją formę w sparingach. Wśród przeciwników czołowe drużyny III ligi.


Na początku MKS rozegra grę wewnętrzną, a później w sobotę 29 stycznia zmierzy się w Warszawie z miejscowym Ursusem. Rywale zajmują obecnie 10 miejsce w III lidze. 5 lutego w Nowym Dworze Mazowieckim czekać będzie zaś wicelider III ligi – Świt. Kolejnymi rywalami podopiecznych trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego będą: MKS Pilica Białobrzegi (11 miejsce w III lidze, mecz 12 lutego w Białobrzegach), Błonianka Błonie (7 miejsce w III lidze, 19 lutego w Piasecznie), Broń Radom (9 miejsce w III lidze, 26 lutego w Radomiu), a także GLKS Nadarzyn (8 miejsce w lidze okręgowej, 2 marca w Piasecznie). 5 marca Piaseczno wybierze się na mecz towarzyski do Legionowa, gdzie zagra z aktualnym liderem III ligi Legionovią Legionowo, a dzień później podejmie w Piasecznie Marcovię Marki (9 miejsce w IV lidze, grupa mazowiecka I).


Wszystkie spotkania sparingowe zaplanowane są na godzinę 11:00. O ewentualnych zmianach będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

1092 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page