top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

REMIS W PIERWSZYM STARCIU

Zaktualizowano: 24 cze 2022


W meczu pełnym walki MKS Piaseczno i Mławianka Mława podzielili się punktami. Kwestia awansu rozstrzygnie się w najbliższą sobotę o godzinie 17 w Mławie.

 

W środowy wieczór na Stadionie Miejskim w Piasecznie odbyło się pierwsze spotkanie barażowe o awans do III ligi. Starcie z Mławianką Mława postanowiły obejrzeć tłumy kibiców, a piaseczyński obiekt wypełnił się po brzegi. Zgromadzeni nie mogli narzekać na nudę – oba zespoły walczyły o każdy centymetr boiska i dostarczyły fanom wielu emocji.


W pierwszych minutach meczu goście wyprowadzili bardzo groźny atak – w sytuacji sam na sam znalazł się Joao Odillon i przed utratą gola Piaseczno uchroniła świetna interwencja Władysława Palamara. Niestety parę chwil później nasz golkiper nie miał już żadnych szans przy uderzeniu Szymona Masiaka, który strzałem w krótki róg bramki wyprowadził Mławiankę na prowadzenie. W dalszej części pierwszej połowy przeważali już jednak podopieczni trenera Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego. W 20 minucie po zamieszaniu w polu karnym futbolówkę trącił Tymoteusz Barwiński, a bramkarz gości nie był w stanie jej wybić, zanim wpadła do siatki. W końcówce wyśmienite dogranie Bartłomieja Faliszewskiego niezwykle pewnym strzałem wykorzystał Michał Suchanek i na przerwę zawodnicy schodzili do szatni przy wyniku 2:1.


W drugiej odsłonie starcia Mławianka rzuciła się do ataku. W 60 minucie po rzucie wolnym doszło do zamieszania w polu karnym Piaseczna, co wykorzystał Maciej Komorowski, doprowadzając do remisu. Mławianka jeszcze kilka razy poważnie zagroziła naszej bramce – słupek Mateusza Stryjewskiego, groźny strzał Macieja Rogalskiego, kontratak w ostatnich minutach, gdy MKS przed utratą gola uratowali wspólnie nasi defensorzy i bramkarz. Piaseczno też miało swoje okazje w końcówce, niestety ani główki Gracjana Konopskiego po wrzutce Łukasza Krupnika, ani strzału Szymona Wiejaka nie udało się zamienić na bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.


Rewanż odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 17 na stadionie w Mławie. Starcie będzie można śledzić na żywo podczas relacji live.


22 czerwca 2022 – IV liga – BARAŻE


MKS Piaseczno – Mławianka Mława 2:2 (2:1)


Bramki: 20’ Barwiński, 42’ Suchanek


Skład: Palamar – Barwiński, Janowski, Jaszczak, Ziemnicki (88’ Krupnik) – Suchanek (73’ Konopski), Ahmed (77’ Dobies), Faliszewski (44’ Hernik, 73’ Macioszek), Matulka – Rudnicki (85’ Wysocki), Wiejak

320 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page