REMIS Z TRZECIM ZESPOŁEM LIGI

Zaktualizowano: 5 kwi 2023

W starciu z KS CK Troszyn nasi zawodnicy podzielili się punktami.

Do sobotniego spotkania MKS przystępował osłabiony brakiem kontuzjowanych: Kamila Matulki, Bartłomieja Faliszewskiego, Marcina Bawolika, Adama Jaszczaka i Ahmeda. W 10. minucie starcia z trzecim w ligowej tabeli Troszynem nasi zawodnicy wyprowadzili groźny kontratak, który po pięknym indywidualnym rajdzie sfinalizował Maciej Nalej. To już 11. trafienie Maćka w tym sezonie IV ligi. Rywale odpowiedzieli tuż przed przerwą, gdy w pole karne naszego zespołu przedarł się występujący niegdyś w Ekstraklasie w barwach Legii Warszawa Kamil Majkowski. Po przerwie okazji nie brakowało, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

Kolejne ligowe emocje już w sobotę 8 kwietnia o godzinie 12:00 w Raszynie.