top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ROLLERCOASTER W SIEDLCACH


W meczu z rezerwami Pogoni padło aż 8 bramek. MKS znów zwycięski.

 

W niedzielę seniorzy MKS Piaseczno rozegrali drugie spotkanie ligowe we wrześniu – tym razem w Siedlcach zmierzyli się z rezerwami miejscowej Pogoni. Choć już po pierwszych 30 minutach gry wydawało się, że czeka nas łatwe zwycięstwo, gospodarze nie zamierzali odpuszczać.


Piaseczno od samego początku przeważało, a dobre sytuacje do strzelenia gola mieli Szymon Wiejak i Michał Suchanek. W 21 minucie po dograniu Konrada Rudnickiego wynik otworzył Kamil Matulka. Nieco później gola na 2:0 zdobył strzałem z bliskiej odległości Wiejak. Minęły dosłownie 3 minuty i ten sam piłkarz, uprzednio trafiając w poprzeczkę i bramkarza, podwyższył na 3:0. W pierwszej odsłonie gry Pogoń stać było jedynie na trafienie Cezarego Bujalskiego, który wykorzystał stratę piłki przez nasz zespół. Na przerwę piłkarze schodzili do szatni przy wyniku 3:1 dla MKS-u.


W drugiej połowie ekipa z Siedlec zaczęła tworzyć sobie więcej sytuacji, efektem czego był gol kontaktowy z 74 minuty. Na domiar złego niedługo potem Tymoteusz Barwiński sfaulował w polu karnym Bujalskiego. Arbiter spotkania podyktował „jedenastkę”, którą pewnie wykorzystał Maciej Kołoczek, i mieliśmy remis 3:3. Ostatnie minuty były pełne emocji. Najpierw strzał Wiejaka dobił Rudnicki i zawodnicy trenera Arkadiusza Modrzejewskiego ponownie wyszli na prowadzenie. Walcząca o remis Pogoń musiała radzić sobie w osłabieniu, ponieważ swoją drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę, obejrzał Adrian Czerski. W końcowych minutach MKS wyprowadził groźną kontrę, po której wygraną przypieczętował bramką Mateusz Wysocki. Mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla Piaseczna.


Po 6 kolejkach MKS Piaseczno zajmuje drugie miejsce w tabeli IV ligi. Już dziś zapraszamy na najbliższe spotkanie – 11 września o godzinie 11:00 „Biało-Niebiescy” na Stadionie Miejskim w Piasecznie rozegrają mecz z Zamłyniem Radom.


05 września 2021 IV Liga – 6. kolejka: MKP Pogoń II Siedlce – MKS Piaseczno 3:5 Bramki: 21’ Matulka, 27’, 30’ Wiejak, 81’ Rudnicki, 90’ Wysocki

352 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page