RYWALE ZWYCIĘŻYLI W DERBACH

Spotkanie z Orłem Baniocha zakończyło się wynikiem 0:1.

W 9. kolejce IV ligi nasi seniorzy zmierzyli się z Orłem Baniocha. W pierwszej połowie żaden z zespołów nie trafił do siatki przeciwnika. Po naszej stronie blisko szczęścia był Rafał Macioszek, jednak jego uderzenie wyłapał bramkarz rywali.

W drugiej części starcia golkipera Baniochy próbował zaskoczyć groźnym strzałem Maciej Nalej, ale Jan Balawejder poradził sobie z tym uderzeniem. Później z kolei dobrą okazję po rzucie rożnym miał Adam Jaszczak – trafił piłkę głową, a ta minimalnie minęła słupek bramki Orła. W 84. minucie arbiter podyktował rzut karny, który wykorzystał Michał Ocipka. Nasi zawodnicy próbowali odmienić losy spotkania, niestety nie udało im się już doprowadzić do remisu.

1 października o godzinie 13:00 MKS Piaseczno zagra na wyjeździe z Marcovią Marki.