top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

SPOTKANIE Z OUTSIDEREM


We wrześniu MKS Piaseczno pokonał Zamłynie Radom 4:0. Liczymy na kolejny dobry rezultat.

 

W sobotę 23 kwietnia w Radomiu zawodnicy MKS Piaseczno rozegrają ligowe spotkanie z Zamłyniem Radom. Nasz najbliższy przeciwnik nie może zaliczyć obecnego sezonu do udanych, choć ostatnio był w stanie zaskoczyć wszystkich kibiców.


Po 22 meczach Zamłynie zajmuje ostatnią pozycję w tabeli IV ligi. Zawodnicy z Radomia w obecnych rozgrywkach zdobyli łącznie 9 punktów, zwyciężając z Tygrysem Huta Mińska (2:1 u siebie), Naprzodem Skórzec (4:2 u siebie), a także 9 kwietnia, sprawiając niespodziankę w starciu przeciwko Milanowi Milanówek (2:1 u siebie). W ostatniej kolejce zespół uległ 3:0 na wyjeździe Naprzodowi Skórzec. Rywale mają aktualnie najmniej strzelonych (17) i najwięcej straconych (81) goli w lidze.


W rundzie jesiennej MKS pokonał Zamłynie 4:0, a bramki zdobyli wówczas: Kamil Matulka (2x), Bartosz Orłowski i Mateusz Wysocki.


Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 11:00.

103 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page