top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

STARCIE LIDERA Z WICELIDEREM


Oskar Przysucha to aktualnie druga najlepsza drużyna tego sezonu IV ligi. W Piasecznie nasi zawodnicy ograli rywali 3:0.

 

W sobotę 11 kwietnia w ramach meczu 33. kolejki IV ligi MKS Piaseczno zmierzy się na wyjeździe z Oskarem Przysucha. Nasi najbliżsi przeciwnicy byli w tym sezonie jednym z największych rywali w kontekście walki o awans do baraży o III ligę.


Oskar obecnie plasuje się na pozycji wicelidera tabeli, mając na koncie 72 punkty (o 12 mniej od naszego zespołu). Przysucha w tym sezonie odniosła 23 zwycięstwa, 3 razy zremisowała i 6-krotnie schodziła z boiska pokonana. Wiosną Oskar wygrał z: Raszynem (3:1 u siebie), Podlasiem Sokołów Podlaski (1:0 u siebie), Tygrysem Huta Mińska (5:0 u siebie), Żyrardowianką Żyrardów (5:2 u siebie), Płomieniem Dębe Wielkie (5:1 u siebie), Mazovią Mińsk Mazowiecki (3:0 na wyjeździe), Energią Kozienice (3:0 u siebie), Zamłyniem Radom (4:0 u siebie), Milanem Milanówek (5:1 u siebie) oraz w ostatniej kolejce z Naprzodem Skórzec (6:4 na wyjeździe). Na jego drodze stanęli zaś: Orzeł Baniocha (1:2 na wyjeździe), Mszczonowianka Mszczonów (1:2 na wyjeździe), Mazur Karczew (1:2 na wyjeździe), a remis wywalczyła na swoim stadionie Victoria Sulejówek (2:2) i również rezerwy Pogoni Siedlce (2:2).


W rundzie jesiennej MKS Piaseczno pokonał Oskara 3:0. Wynik tego spotkania mógł być o wiele wyższy, ekipie Trenera Arkadiusza Modrzejewskiego nie brakowało dogodnych sytuacji do strzelenia gola. Do siatki trafiali wówczas: Kamil Matulka, Michał Suchanek i Szymon Wiejak.


Początek meczu w Przysusze o godzinie 17:00.

181 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page