top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

STARCIE NA SZCZYCIE


Do końca zmagań ligowych w II grupie mazowieckiej IV ligi pozostało 6 meczów. W najbliższym MKS Piaseczno zagra z Wilgą Garwolin.

 

Odpoczynek po spotkaniu z Tygrysem Huta Mińska nie potrwał zbyt długo – już w sobotę 21 maja o godzinie 17:00 zawodnicy MKS Piaseczno zmierzą się na wyjeździe z Wilgą Garwolin.


Nasi najbliżsi przeciwnicy zajmują obecnie wysokie 3. miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 60 punktów (19 zwycięstw, 3 remisy i 6 porażek). Na starcie rundy wiosennej Wilga przegrała 2 mecze (0:2 na wyjeździe z Mszczonowianką Mszczonów, 1:2 u siebie z Żyrardowianką Żyrardów), ale potem już było tylko lepiej. Klub z Garwolina zremisował 0:0 z Mazurem w Karczewie i dalej odnosił zwycięstwa – 5:2 na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki, 2:0 u siebie z Energią Kozienice, 1:0 na wyjeździe z rezerwami Pogoni Siedlce i 4:0 u siebie z Płomieniem Dębe Wielkie. Po nieoczekiwanym remisie 1:1 na własnym stadionie z Zamłyniem Radom Wilga pokonała jeszcze na wyjeździe 1:0 Victorię Sulejówek, a także u siebie 3:0 Milan Milanówek. W ostatniej kolejce rywale zwyciężyli 3:2 w Skórcu z miejscowym Naprzodem.


W październiku MKS Piaseczno na Stadionie Miejskim nie dał szans rywalom, strzelając im 5 bramek i tracąc przy tym tylko 1 gola. Do siatki trafiali wówczas: Szymon Wiejak (3x), Konrad Rudnicki i Mateusz Wysocki.


MKS posiada obecnie na swoim koncie 75 punktów – jeszcze 6 i drużyna będzie mogła świętować awans do baraży o III ligę. Ponadto na ten moment zespół ma 95 strzelonych bramek. Wszyscy kibicujemy, aby udało się przekroczyć magiczną liczbę 100.

213 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page