STARCIE SĄSIADÓW Z TABELI

Najbliżsi przeciwnicy plasują się tuż za naszym zespołem. Liczymy na dobry mecz w Karczewie!

W sobotę 27 maja o godzinie 17.00 na Stadionie im. Mariana Olszewskiego w Karczewie nasi seniorzy rozegrają z Mazurem mecz 30. kolejki IV Ligi. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

Rywale zajmują obecnie 7. pozycję w tabeli, mając 1 punkt straty do naszego zespołu. W tym sezonie wygrali 14 razy, 6 razy dzielili się punktami z przeciwnikiem i ponieśli 9 porażek. W ostatniej kolejce Mazur wygrał 3:0 na wyjeździe ze Świtem Staroźreby, a wcześniej bezbramkowo zremisował u siebie z Victorią Sulejówek.

W rundzie wiosennej pokonaliśmy w Piasecznie ekipę z Karczewa 2:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Sebastian Folwarski i Adam Jaszczak.

162 wyświetlenia