top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

STARCIE Z HUTNIKIEM


Czas na 2. kolejkę IV ligi. Najbliższym rywalem naszego zespołu będzie Hutnik Warszawa.

 

W sobotę 13 sierpnia na warszawskich Bielanach seniorzy MKS Piaseczno zmierzą się na wyjeździe z drużyną Hutnika Warszawa. Będzie to nasze drugie ligowe starcie w tym sezonie.


W poprzedniej edycji rozgrywek Hutnik zajął 5. miejsce w I grupie mazowieckiej IV ligi, zdobywając łącznie 65 punktów. Ten sezon piłkarze z Warszawy zaczęli od wyjazdowej wygranej 3:2 z Marcovią Marki, bramki strzelili wtedy dla nich: Paweł Giel, Patryk Piasecki i Erwin Nowik.


Jak prezentuje się bilans starć pomiędzy Piasecznem a Hutnikiem w XXI wieku? W sezonie 2003/2004 KS Piaseczno dwukrotnie pokonał przeciwników – 2:0 u siebie i 3:1 na wyjeździe. W rozgrywkach 2011/2012 z kolei to Hutnik był górą, zwyciężając dwa razy po 1:0.

Zapowiada się niezwykle ciekawe starcie. Początek meczu o godzinie 19:00. Zapraszamy fanów z Piaseczna do wspólnego kibicowania!

216 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page