top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

STARCIE Z MAZUREMZapraszamy wszystkich kibiców na trybuny! Dla tych, którzy nie będą mogli się pojawić, przygotowaliśmy transmisję online.

 

W sobotę 19 marca o godzinie 11:00 piłkarze MKS Piaseczno podejmą na własnym boisku zespół Mazura Karczew. Zapowiada się bardzo ciekawe starcie.


Po 18. ligowych kolejkach Mazur zajmuje 9. miejsce w tabeli. Gracze z Karczewa wygrali w tym sezonie 7 meczów (między innymi z: KS Raszyn, Mazovią Mińsk Mazowiecki oraz rezerwami Pogoni Siedlce), 5 razy dzielili się punktami, a 6 razy schodzili z murawy pokonani.


Zimą w drużynie naszych rywali doszło do kilku zmian kadrowych – klub wzmocnili tacy zawodnicy jak: pomocnik Ahmed Mohamed „Luka” (poprzednio Rawia Rawicz), bramkarz Maciej Ziniewicz (wcześniej Błękitni Stargard), a także obrońca Patryk Kwaśniczko (poprzednio Tygrys Huta Mińska).


W pierwszym starciu po przerwie zimowej Mazur rozgromił na własnym boisku 5:0 Naprzód Skórzec. Bramki zdobyli: Majchrzak, Prochowski, Słomka, Piekut i Staluszka.


Liczymy na równie dobry wynik, jak ten, który padł w rundzie jesiennej na boisku rywala, kiedy to nasi zawodnicy zwyciężyli 5:0. Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny! Dla tych, którzy nie będą mogli się pojawić, przygotowaliśmy transmisję online – link do meczu

148 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page