top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

STARCIE Z MILANEM


Do końca rozgrywek pozostało jeszcze 9 kolejek. Najbliższy rywal – Milan Milanówek.

 

Już jutro podopieczni trenera Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego zmierzą się na wyjeździe z Milanem Milanówek. Spotkanie odbędzie się o godzinie 12:30 (miejsce: Turczynek 8).


Milan zajmuje aktualnie 12 miejsce w ligowej tabeli. Zawodnicy z powiatu grodziskiego uzbierali na razie 28 punktów – tyle samo co znajdująca się pod nimi Energia Kozienice. Zespół odniósł 7 zwycięstw, zanotował 7 remisów i 11 razy schodził z boiska pokonany. W rundzie wiosennej Milanówek pokonał 2:0 na wyjeździe Płomień Dębe Wielkie i 3:2 Energię Kozienice, przegrał u siebie 0:2 z Mazovią Mińsk Mazowiecki, zwyciężył na własnym stadionie 4:0 z rezerwami Pogoni Siedlce, poniósł porażki na wyjeździe z Zamłyniem Radom (1:2) i Tygrysem Huta Mińska (1:3), a także podzielił się punktami z Victorią Sulejówek (1:1 u siebie) oraz Naprzodem Skórzec (1:1 na boisku rywala).


Jesienią MKS Piaseczno wygrał z Milanem 4:1 po bramkach Michała Suchanka, Szymona Wiejaka (2) oraz Konrada Rudnickiego. Liczymy na kolejny udany występ!

146 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page