top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

STARCIE Z OSKAREM


Początek wyjazdowego meczu w Przysusze o godzinie 13:00. Walczymy, Piaseczno!

 

W sobotę 12 listopada MKS Piaseczno rozegra wyjazdowy mecz IV ligi – na stadionie w Przysusze naszym rywalem będzie miejscowy Oskar, jedna z najlepszych ekip poprzedniego sezonu II grupy mazowieckiej IV ligi.


W obecnych rozgrywkach Oskar zajmuje 12. pozycję w tabeli, mając na swoim koncie 16 punktów. Jego zawodnicy odnieśli 4 zwycięstwa – 5:1 z Wilgą Garwolin u siebie, 3:1 przeciwko Orłowi Baniocha na wyjeździe, 4:3 z Marcovią Marki na własnym stadionie i w ostatniej kolejce 4:2 na wyjeździe ze Świtem Stroźreby. Ponadto zespół 4 razy podzielił się punktami i 7 razy schodził z boiska pokonany.


Poprzedni sezon gracze Oskara zakończyli na 2. miejscu, tuż za naszą ekipą. W meczu w Piasecznie rezultat wyniósł 3:0, a w drugim wynik był na korzyść rywali (1:0).

206 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page