top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

TYGRYS POSKROMIONY W LIDZE

Zaktualizowano: 11 paź 2021


Mecz z niżej notowanym przeciwnikiem wcale nie był łatwym spotkaniem, ale nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i zaaplikowali rywalom aż 5 bramek.

 

W sobotę 9 października o godzinie 11:00 piłkarze MKS Piaseczno podejmowali zespół Tygrys Huta Mińska. „Biało-Niebiescy” po raz kolejny odnieśli przekonujące zwycięstwo w lidze.


Kibice obecni na Stadionie Miejskim w Piasecznie już w 10 minucie mogli cieszyć się z prowadzenia gospodarzy – w polu karnym odebrał piłkę obrońcy Szymon Wiejak i, jak na najlepszego strzelca ligi przystało, nie miał najmniejszych problemów, żeby pokonać golkipera przeciwników. Tygrys próbował szybko odpowiedzieć, ale na szczęście ataki przyjezdnych nie stworzyły większego zagrożenia. Kolejnego gola strzelili zaś piłkarze Piaseczna. W 29 minucie Michał Suchanek wyłożył futbolówkę Wiejakowi, po czym ten z bliskiej odległości wpakował ją do siatki. Zawodnicy trenera Mariusza Sawy zdecydowanie nie radzili sobie z naszym napastnikiem, a po jednym z jego rajdów czerwoną kartkę obejrzał faulujący go Stanisław Dźwigała. Po 45 minutach wynik na tablicy świetlnej pokazywał 2:0.


Goście nie odpuszczali, grając ostro, momentami aż za bardzo, efektem czego po godzinie gry arbiter za drugi żółty kartonik wyrzucił z boiska Daniela Żurawskiego. Kilka chwil po tym zajściu sytuacja z pierwszej połowy się odwróciła i tym razem to Wiejak obsłużył podaniem Suchanka, który podwyższył prowadzenie na 3:0. Grający z przewagą 2 zawodników MKS strzelił gola na 4:0, gdy w 76 minucie po doskonałym dośrodkowaniu Łukasza Krupnika z rzutu rożnego do piłki wyskoczył Bartosz Orłowski i uderzeniem głową zmieścił ją w bramce Tygrysa. 10 minut później Orłowski zagrał piłkę w kierunku Bartłomieja Faliszewskiego, który minął bramkarza rywali i ustalił wynik na 5:0.


09 października 2021 IV Liga – 11. kolejka MKS Piaseczno – Tygrys Huta Mińska 5:0

Skład: Stefaniak (86' Palamar) - Krupnik, Janowski, Jaszczak (70' Macioszek), Ziemnicki (70' Barwiński) - Matulka (73' Bieńkowski), Dobies, Hernik (61' Faliszewski), Suchanek (76' Wysocki) - Wiejak (78' Ayodeji), Orłowski

Bramki: 10’ Wiejak, 29’ Wiejak (asysta Suchanek), 65’ Suchanek (asysta Wiejak), 76’ Orłowski (asysta Krupnik), 85’ Faliszewski (asysta Orłowski)

217 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page