top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

TYM RAZEM LEPSZY OSKAR


Z sobotniego starcia zwycięsko wyszli rywale.

 

Mecz przeciwko Oskarowi Przysucha lepiej zaczęli gospodarze, którzy w 29. minucie meczu wyszli na prowadzenie po bramce Karola Karwowskiego. Jeszcze przed przerwą do remisu 1:1 doprowadził Maciej Nalej.


Po zmianie stron nasi piłkarze mieli szansę, aby wygrywać, ale niestety nie udało im się wykorzystać rzutu karnego. Niestrzelona jedenastka się zemściła i krótko po tym zdarzeniu Oskar trafił na 2:1. W 77. i 90. minucie gospodarze dołożyli kolejne gole, a mecz zakończył się wynikiem 4:1.


19 listopada o godzinie 13:00 MKS Piaseczno rozegra na własnym stadionie ostatni mecz rundy jesiennej, w którym zmierzy się z drugą w tabeli Victorią Sulejówek.


12 listopada 2022 – IV liga – 16. kolejka


Oskar Przysucha – MKS Piaseczno 4:1 (1:1)


Bramki: 45’ Nalej


Skład: Palamar – Barwiński, Janowski (82’ Staniszewski), Jaszczak (78’ Konc), Ziemnicki – Staluszka (70’ Konopski), Krupnik, Ćwikowski (57’ Wierucki), Folwarski (82’ Ubermanowicz) – Nalej (65’ Prusiński), Wysocki

75 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page