UGASILI PŁOMIEŃ

Zaktualizowano: 30 mar 2022

Piłkarze MKS Piaseczno pewnie pokonali na wyjeździe Płomień Dębe Wielkie 4:0.

W minioną niedzielę na boisku w Rudzie MKS Piaseczno rozegrał mecz 20. kolejki IV ligi z Płomieniem Dębe Wielkie. Podopieczni trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego oraz Mateusza Naklickiego zgodnie z planem pokonali rywali.

W pierwszej połowie spotkania bramki nie padły. O wiele lepiej rozpoczęła się dla nas druga odsłona meczu – w 53 minucie w polu karnym przeciwnika sfaulowany został Konrad Rudnicki, a jedenastkę na gola pewnie zamienił Michał Suchanek. Dokładnie 7 minut później Michał ponownie trafił do siatki, tym razem już z akcji, a dogrywał mu Łukasz Krupnik. MKS przejął kontrolę nad spotkaniem, efektem czego znów w niedługim czasie prowadzenie podwyższył Rudnicki (asysta Szymona Wiejaka). W 78 minucie ten sam zawodnik po podaniu Kamila Matulki ustalił wynik spotkania na 4:0 dla Piaseczna.

W sobotę 2 kwietnia o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie niezwykle ważne starcie z Mazovią Mińsk Mazowiecki (4. zespół ligi). Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!