Zdjęcie autoraAdministrator

W OSTATNICH MINUTACH

Piaseczno walczy do końca! W niedzielę seniorzy MKS-u dostarczyli kibicom wiele emocji, wygrywając ligowe starcie z Marcovią Marki.

W pierwszej odsłonie starcia nie brakowało sytuacji bramkowych, ale ostatecznie do szatni zawodnicy schodzili przy wyniku 0:0. W drugą połowę lepiej weszli przeciwnicy. 52. minuta spotkania okazała się tą, po której MKS musiał rozpoczynać grę od środka boiska – kontratak gości wykończył Jan Szulkowski. Znakomity mecz pomiędzy słupkami rozgrywał nasz golkiper Wladyslav Palamar. Niedługo po jednej z jego niesamowitych interwencji Sebastian Folwarski doskonale dośrodkował futbolówkę na głowę Macieja Naleja, a nasz snajper umieścił ją w siatce, dając drużynie wyrównanie. Już w samej końcówce Kamil Ziemnicki posłał świetną piłkę do Kamila Matulki, który notując spektakularny powrót, wprawił w zachwyt piaseczyńskich kibiców. MKS zdobył kolejne 3 punkty.