top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

W OSTATNICH MINUTACH


Piaseczno walczy do końca! W niedzielę seniorzy MKS-u dostarczyli kibicom wiele emocji, wygrywając ligowe starcie z Marcovią Marki.

 

W pierwszej odsłonie starcia nie brakowało sytuacji bramkowych, ale ostatecznie do szatni zawodnicy schodzili przy wyniku 0:0. W drugą połowę lepiej weszli przeciwnicy. 52. minuta spotkania okazała się tą, po której MKS musiał rozpoczynać grę od środka boiska – kontratak gości wykończył Jan Szulkowski. Znakomity mecz pomiędzy słupkami rozgrywał nasz golkiper Wladyslav Palamar. Niedługo po jednej z jego niesamowitych interwencji Sebastian Folwarski doskonale dośrodkował futbolówkę na głowę Macieja Naleja, a nasz snajper umieścił ją w siatce, dając drużynie wyrównanie. Już w samej końcówce Kamil Ziemnicki posłał świetną piłkę do Kamila Matulki, który notując spektakularny powrót, wprawił w zachwyt piaseczyńskich kibiców. MKS zdobył kolejne 3 punkty.


14 maja 2023 – IV liga – 27. kolejka


MKS Piaseczno – Marcovia Marki 2:1 (0:0)


Bramki: 78’ Nalej, 90’ Matulka


Skład: Palamar – Krupnik, Janowski, Barwiński, Ziemnicki – Folwarski (90’ Konc), Ahmed (70’ Dobies), Wierucki (60’ Zajkowski), Piekut (60’ Ćwikowski), Konopski (70’ Staniszewski) – Nalej (82’ Matulka)


Fot. Daria Szymańska


51 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page