top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

W PIASECZNIE Z MAZUREM


Zapraszamy wszystkich na stadion!

 

W sobotę 22 października o godzinie 13:00 seniorzy MKS Piaseczno rozegrają kolejne ligowe spotkanie – tym razem ich przeciwnikiem będzie Mazur Karczew.


Rywale plasują się obecnie na 5. pozycji w tabeli IV ligi, mając 21 punktów (o 1 oczko więcej od naszego zespołu). Piłkarze Mazura wygrali w tym sezonie 7 meczów – 4:3 na wyjeździe z Narwią Ostrołęka, 1:0 u siebie z Orłem Baniocha, 2:1 u siebie z Escolą Varsovia, 5:0 u siebie z MKS Przasnysz, 3:0 na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki i 4:0 na własnym boisku z Oskarem Przysucha – a 5 razy schodzili z boiska pokonani, przegrywając: 0:3 u siebie z Wisłą II Płock, 0:2 na wyjeździe z Marcovią Marki, 1:3 na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki, 0:1 u siebie z Hutnikiem Warszawa oraz 0:2 z Victorią w Sulejówku.


W rozgrywkach 2021/2022 MKS Piaseczno wygrał z Mazurem dwukrotnie – najpierw 5:0 na wyjeździe, a następnie 3:1 na własnym stadionie. Ogółem od sezonu 2001/2002 bilans starć pomiędzy zespołami jest następujący: 10 zwycięstw Piaseczna, 8 remisów i 6 wygranych Karczewa.


Widzimy się na trybunach!188 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page