WAŻNE ZWYCIĘSTWO

Po spotkaniu w Sulejówku MKS Piaseczno objął fotel lidera IV ligi.

Niewątpliwym hitem 8. kolejki IV ligi było starcie Victorii Sulejówek z drużyną MKS Piaseczno. Dwie najlepsze ekipy zmierzyły się ze sobą w sobotę 18 września w Sulejówku. Nasi zawodnicy wykonali olbrzymi krok w walce o awans.

W pierwszej połowie – dodajmy, że rozgrywanej w nadzwyczaj ulewnych warunkach – obie drużyny stworzyły swoje sytuacje, ale wynik na tablicy świetlnej dalej wskazywał 0:0. MKS wyszedł na boisko z ofensywnym nastawieniem i nie zamierzał się bronić. Druga część spotkania rozpoczęła się od trafienia naszego najlepszego strzelca Szymona Wiejaka. To nie był koniec ataków podopiecznych trenera Arkadiusza Modrzejewskiego. W 68 minucie Kamil Ziemnicki przy stałym fragmencie dograł piłkę do Wiejaka, który z bliskiej odległości dołożył swojego drugiego gola w tym meczu. Rywale nie dali rady ustrzelić gola kontaktowego i starcie zakończyło się naszym zwycięstwem 2:0.

W następną sobotę o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie MKS podejmie ekipę Milanu Milanówek. Zapraszamy serdecznie na trybuny!