top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WIECZÓR W KOZIENICACH


Najbliżsi rywale zajmują obecnie 12. miejsce w ligowej tabeli.

 

Po ubiegłotygodniowej przerwie spowodowanej niespodziewanymi opadami śniegu seniorzy MKS Piaseczno wracają do gry. W sobotę 9 kwietnia o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie 22. kolejki IV ligi, w którym to zawodnicy trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego zmierzą się na wyjeździe z Energią Kozienice.


Energia posiada aktualnie na swoim koncie 24 punkty, co uplasowało ją na 12. pozycji w ligowej tabeli. Zawodnicy z Kozienic wygrali w tym sezonie 7 meczów (w tym 2:0 z Orłem Baniocha), 3 razy dzielili się punktami i zanotowali 10 porażek. W obecnej rundzie Kozienice zwyciężyły u siebie 4:0 z Zamłyniem Radom oraz zanotowały 2 przegrane – 1:2 na wyjeździe z Victorią Sulejówek i 2:3 na własnym stadionie z Milanem Milanówek.


W rundzie jesiennej nasi piłkarze, grając w 10, pokonali Energię 4:1. Bramki zdobyli wówczas: Konrad Rudnicki, Szymon Wiejak (2) oraz Łukasz Krupnik.

118 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page