top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WIELE SYTUACJI I ZASŁUŻONE 3 PUNKTY


Nasi zawodnicy pokonali na własnym stadionie ekipę Mazura Karczew 2:1.

 

Pierwsza połowa znakomicie zaczęła się dla podopiecznych trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego – już w 4. minucie meczu Dominik Staluszka miękko dośrodkował piłkę do Sebastiana Folwarskiego, a ten celnym strzałem głową skierował ją do siatki przeciwnika. Jakiś czas później przed dobrą szansą stanął Maciej Nalej – jego uderzenie przeleciało obok bramki Mazura. Ten sam zawodnik mógł zaliczyć trafienie kilka minut po tej akcji, niestety wówczas świetną interwencją popisał się golkiper gości. W 40. minucie Staluszka znów perfekcyjnie dośrodkował w pole karne, futbolówkę uderzył głową Piotr Ćwikowski, ale i tym razem niesamowitą paradę zaliczył bramkarz rywali. Mimo dogodnych sytuacji do przerwy wynik nie uległ zmianie.


10 minut po zmianie stron blisko trafienia był Nalej – piłka znów została odbita przez Damiana Cybulko. Nie minęło wiele czasu i mieliśmy kolejne dwie akcje, przy których do szczęścia zabrakło naprawdę niewiele. Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 70. minucie, kiedy Adam Jaszczak chcą wybić piłkę, pechowo skierował ją do własnej siatki. 5 minut przed końcem regulaminowego czasu gry nasz obrońca zapewnił już jednak MKS-owi wygraną, strzelając bramkę po wrzutce Łukasza Krupnika z rzutu rożnego. Starcie zakończyło się wynikiem 2:1.


22 października 2022 – IV liga – 13. Kolejka


MKS Piaseczno – Mazur Karczew 2:1 (1:0)


Bramki: Folwarski 4’, Jaszczak 84’


Skład: Palamar – Barwiński, Janowski, Jaszczak, Ziemnicki – Staluszka (75’ Krupnik), Ahmed, Wierucki (75’ Staniszewski), Ćwikowski, Folwarski (80’ Konopski) – Nalej


W najbliższą sobotę naszych seniorów czeka wyjazdowe starcie z MKS-em Przasnysz. Początek spotkania o godzinie 14:00.


68 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page