top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WITAMY PIOTRA OWCZARZAKA


Nasz nowy golkiper w ostatnim sezonie zaliczył 17 występów na boiskach II ligi. Powodzenia w MKS Piaseczno!

 

Do IV-ligowej ekipy seniorów naszego klubu dołączył Piotr Owczarzak. 20-latek jest wychowankiem Wisły Puławy, w której spędził całą swoją dotychczasową karierę piłkarską.


W sezonie 2020/2021 utalentowany bramkarz zaliczył w barwach Wisły łącznie 19 występów w III lidze, wywalczając z klubem z Puław awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W II lidze Owczarzak rozegrał 17 meczów – w tym te przeciwko drużynom z czołówki: Stali Rzeszów, Chojniczance Chojnice, Ruchowi Chorzów, Motorowi Lublin i rezerwom Lecha Poznań. Wisła zajęła 11. miejsce w końcowej tabeli, tracąc 9 punktów do grającej w barażach Raduni Stężyca.


– Jestem bardzo zadowolony z transferu do MKS Piaseczno, wraz z pierwszym treningiem czułem się ciepło przyjęty przez chłopaków z drużyny. Wybrałem ten klub ze względu na możliwości rozwoju piłkarskiego. Jestem pewny, że w tym sezonie powalczymy o najwyższe cele sportowe – mówi nam Piotr.


Witamy w drużynie!!!


491 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page