top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WITAMY W MKS PIASECZNO!


Oprócz bramkarza Kacpra Skrzypka do naszego klubu dołączyli: Tom Dobek-Pietrowski, Gracjan Konopski oraz Sebastian Folwarski. Powodzenia na boisku!

 

Tom Dobek-Pietrowski to 21-letni środkowy obrońca o bardzo dobrych parametrach fizycznych (193 cm wzrostu). Piłkarz może grać także na pozycji defensywnego pomocnika. Jest wychowankiem Fortuny Düsseldorf. Następnie reprezentował Tus Düsseldorf Nord i BV 04 Düsseldorf. W 2019 roku przyjechał do Polski, gdzie w sezonie 2019/20 występował w Polonii Warszawa, a następnie w rozgrywkach 2020/21 w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki.


Gracjan Konopski urodził się 10.10.2002, jest wychowankiem MKS Ciechanow, a od 2018 roku reprezentował barwy juniorów Legionu Warszawa, gdzie przez 3 lata trenował pod okiem Trenera Adama Krzyżanowskiego, który aktualnie prowadzi w naszym klubie juniorów z rocznika 2006. Na początku 2021 roku przeszedł do III-ligowej Legionovii Legionowo, której barw bronił dokładnie przez rok. Gracjan występuje na pozycji skrzydłowego. Młodzieżowiec przechodzi do MKS Piaseczno na zasadzie transferu definitywnego.


Sebastian Folwarski jest zawodnikiem z rocznika 2000. Wychowanek Znicza Pruszków od sezonu 2019/2020 reprezentował GLKS Nadarzyn w warszawskiej Lidze Okręgowej, w której był najlepszym strzelcem zespołu (11 goli w rundzie jesiennej). Zawodnik szybki, dobry technicznie, dobrze grający 1 na 1. Może występować na skrzydle i jako napastnik. Sebastian przeszedł do MKS Piaseczno na zasadzie wypożyczenia do 30.06.2022.


Jak najlepszych występów w naszych barwach, Panowie!


Jeśli mowa o transferach w drugą stronę, to z naszego klubu odeszli:


– Jakub Stefaniak (zrezygnował z powodów służbowych)


– Szymon Kiewel (skrócenie wypożyczenia z Wisły II Płock, wiosną będzie grał w Mszczonowiance Mszczonów)


– Olaf Bieńkowski (skrócenie wypożyczenia z Wisły II Płock, wiosną będzie grał w Stoczniowcu Płock)


Wszystkim chłopakom życzymy powodzenia w dalszej karierze.

277 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page