top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WRACAMY DO GRY


W pierwszym meczu IV ligi po przerwie zimowej nasi seniorzy zmierzą się z Hutnikiem Warszawa.

 

Nareszcie! Po kilku miesiącach bez rozgrywek ligowych piłkarskie emocje wracają na Stadion Miejski w Piasecznie. Już w tę sobotę o godzinie 13 podopieczni trenera Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego podejmą na własnym boisku ekipę Hutnika Warszawa.


Nasi przeciwnicy zajmują obecnie 5. miejsce w stawce (9 zwycięstw, 3 remisy i 6 porażek), mając o 3 punkty więcej od naszej ekipy (i 1 mecz więcej, ponieważ nasze starcie ze Świtem Staroźreby zostało przełożone na 3 maja na godzinę 17). Na starcie rundy wiosennej drużyna z Warszawy pokonała u siebie 3:1 Marcovię Marki. Najlepszym strzelcem rywali jest Paweł Giel, który dotychczas 14-krotnie trafiał do siatki bramkarzy przeciwników.


Jesienią w Warszawie MKS zwyciężył w starciu z Hutnikiem 4:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Kamil Ziemnicki, Gracjan Konopski, Adam Jaszczak i Kamil Matulka. Liczymy na to, że teraz również uda się wywalczyć 3 punkty!


TRANSMISJA ONLINE


267 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page