WSPANIAŁE POŻEGNANIE SEZONU W PIASECZNIE

Ostatnie IV-ligowe starcie w Piasecznie w sezonie 2022/2023 dla MKS-u! Nasi zawodnicy wysoko pokonali Oskara Przysucha.

W przedostatniej kolejce IV ligi MKS Piaseczno zmierzył się u siebie z Oskarem Przysucha. Było to pożegnanie z kibicami przed letnią przerwą między rozgrywkami. Podopieczni trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego spisali się znakomicie, wysoko ogrywając rywala.

W pierwszej połowie, mimo dogodnych sytuacji, bramki nie padły. Strzelanie rozpoczął w 68. minucie Łukasz Krupnik, trafiając z rzutu karnego. W końcówce nasi seniorzy jeszcze dwukrotnie zdobyli bramkę – najpierw uczynił to wracający po kontuzji Bartłomiej Faliszewski, który popisał się piękną bombą z dystansu, a następnie Dominik Zajkowski. MKS zwyciężył 3:0, udanie żegnając sezon z piaseczyńskimi kibicami.