top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WSZYSCY NA BARAŻE

Zaktualizowano: 22 cze 2022


To najważniejszy dwumecz w tym sezonie. Liczymy na gorące wsparcie naszych kibiców!

 

W środę 22 czerwca o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie rozegrany zostanie pierwszy mecz barażowy o awans do III ligi. MKS Piaseczno podejmie w nim Mławiankę Mława.


Mławianka Mława dosyć niespodziewanie pokonała w rywalizacji o wejście do baraży zarówno rezerwy Wisły Płock, jak i Ząbkovię Ząbki. Nasi przeciwnicy zdobyli w tym sezonie 79 punktów – 25 zwycięstw, 4 remisy i 5 porażek. Do najważniejszych triumfów Mławianki można zaliczyć między innymi: 2:1 na wyjeździe i 6:3 u siebie z Hutnikiem Warszawa, 1:0 u siebie z Wisłą II Płock, 2:0 u siebie z KS CK Troszyn oraz zwycięstwa z Ząbkovią Ząbki, które przesądziły o wejściu do baraży – 2:0 u siebie i 3:1 na wyjeździe w ostatniej serii gier sezonu. Najwyższą wygraną rywale odnieśli zaś w starciu z Makowianką Maków Mazowiecki – 12:0 na swoim stadionie.


Zespół byłego reprezentanta Polski Piotra Rzepki strzelił w tych rozgrywkach łącznie 103 bramki, a stracił ich 41. W barwach Mławianki występuje król strzelców IV ligi w grupie I – Michał Stryjewski (25 goli), więc zobaczymy starcie dwóch najskuteczniejszych drużyn (nasz klub zdobył 109 bramek) i dwóch najlepszych strzelców IV ligi na Mazowszu (28 trafień zaliczył w tym sezonie występujący w naszych barwach Szymon Wiejak).


Zapraszamy do dołączania do naszego wydarzenia na Facebooku.


Mecz biletowany – cena wejściówki to 20 zł. Bilety można nabyć:


· 20 czerwca w godzinach 19-20 w biurze klubu (przedsprzedaż)

· 21 czerwca w godzinach 19-20 w biurze klubu (przedsprzedaż)

· w dniu meczu od godziny 16:30 w kasie przy bramie wejściowej stadionu


Dla osób, które niestety nie będą mogły się pojawić na stadionie, przygotowaliśmy transmisję internetową.


Ważna informacja – ze względu na bardzo duże zainteresowanie meczem prosimy o dojeżdżanie na stadion komunikacją miejską lub pozostawianie aut na parkingach oddalonych od stadionu.

516 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page