top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WSZYSCY NA MECZ!


Już w najbliższą sobotę MKS Piaseczno może zapewnić sobie udział w barażach o III ligę. Obecność na trybunach obowiązkowa!

 

28 maja o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie najważniejszy mecz kolejki, w którym MKS Piaseczno zagra z ekipą KS Raszyn.


Nasi przeciwnicy zajmują aktualnie 8. miejsce w ligowej tabeli. Raszyn w tym sezonie zwyciężył w 12 pojedynkach, 4 zremisował i 13 razy schodził z boiska pokonany. Rundę wiosenną rywale zaczęli od dwóch porażek po 1:3 (na wyjeździe z Oskarem Przysucha oraz u siebie z Mszczonowianką Mszczonów) oraz wyjazdowej przegranej z Żyrardowianką Żyrardów (0:1). Pozostałe wyniki KS-u wiosną to: 0:0 u siebie z Mazurem Karczew, 1:1 na wyjeździe z Płomieniem Dębe Wielkie, porażka 2:4 u siebie z Mazovią Mińska Mazowiecki, wygrana na boisku rywala 3:1 z Energią Kozienice, domowe zwycięstwo 3:2 z rezerwami Pogoni Siedlce, wyjazdowa wygrana 2:1 z Zamłyniem Radom, 1:1 u siebie z Victorią Sulejówek i na wyjeździe z Milanem Milanówek, a także triumf 5:1 u siebie z Naprzodem Skórzec.


Zwycięstwo naszej drużyny w starciu z Raszynem sprawi, że będzie ona miała na swoim koncie 81 punktów, co zapewni jej wejście do baraży o III ligę. Ponadto mamy nadzieję, że kibice będą mogli świętować zdobycie 100 bramki w tym sezonie. Zapowiada się wspaniałe widowisko.


– W sobotnim meczu z KS Raszyn naszym celem jest wykonanie ostatniego kroku w zapewnieniu sobie gry w barażach o III ligę. Chcemy, żeby ten mecz był ukoronowaniem wspaniałego, niepowtarzalnego sezonu ligowego w naszym wykonaniu. Będziemy odpowiednio przygotowani, zmotywowani i jak zawsze damy z siebie 100 procent. Żadnego kibica MKS Piaseczno nie może zabraknąć na tym wielkim dla nas wszystkich wydarzeniu. Sobota, godzina 11.00. Zapraszamy. WSZYSCY NA MECZ!!! – zaprasza Trener Arkadiusz Modrzejewski.


170 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page