top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WYGRANA NA POCZĄTEK SEZONU


MKS Piaseczno pokonał w 1. kolejce IV ligi Świt Staroźreby 4:3.

 

Sobotni mecz, który odbywał się w deszczowych warunkach, znakomicie rozpoczęli zawodnicy trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego – już w 2. minucie Tymoteusz Barwiński zagrał do Macieja Naleja, który idealnie przymierzył głową i zdobył swoją debiutancką bramkę w lidze dla MKS-u. Po kwadransie goście doprowadzili do wyrównania po strzale Jakuba Sierpińskiego. Piaseczno odpowiedziało chwilę później, gdy przedłużone dośrodkowanie wykończył uderzeniem z główki Barwiński. Minęła dosłownie minuta i MKS prowadził już 3:1, a zawodnikiem, który sfinalizował idealne podanie Naleja był Kamil Matulka. Jeszcze w pierwszej części gry MKS mógł dołożyć kolejnego gola, niestety strzał mającego świetną okazję Gracjana Konopskiego wybronił golkiper gości.


W drugiej połowie sędzia podyktował rzut karny dla MKS-u, który pod dobitce wykorzystał Łukasz Krupnik. Po godzinie gry nastąpiły 3 bardzo pechowe minuty dla gospodarzy – najpierw Świt strzelił drugą bramkę, potem swoją drugą żółtą kartkę w tym meczu obejrzał Kamil Ziemnicki, a zaraz później goście dołożyli kolejne trafienie. Piasecznianie mieli jeszcze kilka szans na gola, w tym między innymi dobrą okazję Matulki i strzał z dystansu Dominika Staluszki, przy którym zabrakło naprawdę niewiele. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Piaseczna 4:3.


6 sierpnia 2022 – IV liga – 1. Kolejka


MKS Piaseczno – Świt Staroźreby 4:3 (3:1)


Bramki: 2’ Nalej, 23’ Barwiński, 24’ Matulka, 51’ Krupnik


Skład: Palamar - Krupnik, Janowski, Jaszczak, Ziemnicki – Matulka (83’ Staniszewski), Ahmed, Konopski (63’ Staluszka), Ćwikowski (90’ Konc), Barwiński – Nalej (79’ Wysocki)


Fot. Robert Iwanek

405 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page