top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WYGRANA W MEMORIALE


Puchar jest nasz! W rozegranym w poprzedni weekend XX Memoriale Walentego Kazubka nasi seniorzy zajęli 1. miejsce.

 

W fazie grupowej pokonaliśmy Walkę Kosów (3:0, bramki: Nalej x2, Ćwikowski), Koronę Góra Kalwaria (7:0, bramki: Krupnik x2, Konc x2, Nalej, Ćwikowski, Bawolik) oraz LKS Jedność Żabieniec II (3:1, bramki: Nalej, Ćwikowski, Bawolik), a także zremisowaliśmy 0:0 z FC Lesznowola i 1:1 z RKS 1923 Mirków (bramka: Konc). W drodze do końcowego triumfu wygraliśmy jeszcze 5:0 z Jednością (bramki: Nalej x2, Folwarski, Krupnik, Ćwikowski) i później 1:0 z SRS Zamienie (bramka: Barwiński). Finał z RKS Mirków rozstrzygnęły zaś rzuty karne (0:0 w regulaminowym czasie gry) wygrane przez nasz zespół 3:2. Jedenastki wykorzystali: Łukasz Krupnik, Adam Jaszczak i Marcin Bawolik.


Dodajmy, że statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju otrzymał Sebastian Folwarski.


Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim drużynom za grę i widzimy się za rok!

178 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page