WYGRANA W OSTATNIEJ KOLEJCE

Zawodnicy MKS Piaseczno udanie zakończyli sezon IV ligi w II grupie mazowieckiej. Teraz nadszedł czas na baraże.

W sobotę 18 czerwca na Stadionie Miejskim w Piasecznie odbyła się ostatnia kolejka IV ligi. Podopieczni trenera Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego zmierzyli się w niej z Mszczonowianką Mszczonów. Mecz zakończył się zwycięstwem MKS-u.

Już w pierwszym kwadransie MKS trafił do siatki przeciwnika – po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłka wpadła do siatki, ale sędzia Karolina Bojar-Stefańska nie uznała bramki. Niewiele minut później na tablicy świetlnej wyników pojawiło się już 1:0, kiedy Konrad Rudnicki posłał doskonałą piłkę na głowę Szymona Wiejaka, a król strzelców IV ligi pewnie skierował futbolówkę do siatki. Mszczonowianka odpowiedziała bramką Jakuba Grzeszaka, który wykorzystał sytuację sam na sam.

W drugiej odsłonie meczu na murawie w ekipie Piaseczna pojawiło się wielu zmienników. W 62 minucie bramkę z dystansu strzelił Bartłomiej Faliszewski. Później kontratak MKS-u zamienił na gola Gracjan Konopski, któremu dogrywał Rafał Macioszek. Mszczonowianka próbowała jeszcze gonić wynik, efektem czego była bramka Mikołaja Napory. Mecz zakończył się wynikiem 3:2.

W środę 22 czerwca o godzinie 18:00 najważniejszy mecz w tym sezonie na naszym stadionie – pierwsze barażowe starcie z Mławianką Mława. Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie!