top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WYGRANA W OSTATNIEJ KOLEJCE


Zawodnicy MKS Piaseczno udanie zakończyli sezon IV ligi w II grupie mazowieckiej. Teraz nadszedł czas na baraże.

 

W sobotę 18 czerwca na Stadionie Miejskim w Piasecznie odbyła się ostatnia kolejka IV ligi. Podopieczni trenera Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego zmierzyli się w niej z Mszczonowianką Mszczonów. Mecz zakończył się zwycięstwem MKS-u.


Już w pierwszym kwadransie MKS trafił do siatki przeciwnika – po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłka wpadła do siatki, ale sędzia Karolina Bojar-Stefańska nie uznała bramki. Niewiele minut później na tablicy świetlnej wyników pojawiło się już 1:0, kiedy Konrad Rudnicki posłał doskonałą piłkę na głowę Szymona Wiejaka, a król strzelców IV ligi pewnie skierował futbolówkę do siatki. Mszczonowianka odpowiedziała bramką Jakuba Grzeszaka, który wykorzystał sytuację sam na sam.


W drugiej odsłonie meczu na murawie w ekipie Piaseczna pojawiło się wielu zmienników. W 62 minucie bramkę z dystansu strzelił Bartłomiej Faliszewski. Później kontratak MKS-u zamienił na gola Gracjan Konopski, któremu dogrywał Rafał Macioszek. Mszczonowianka próbowała jeszcze gonić wynik, efektem czego była bramka Mikołaja Napory. Mecz zakończył się wynikiem 3:2.


W środę 22 czerwca o godzinie 18:00 najważniejszy mecz w tym sezonie na naszym stadionie – pierwsze barażowe starcie z Mławianką Mława. Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie!


18 czerwca 2022 – IV liga – 34. Kolejka


MKS Piaseczno – Mszczonowianka Mszczonów 3:2 (1:1)


Bramki: 14’ Wiejak, 52’ Faliszewski, 82’ Konopski


Skład: Palamar – Barwiński (86’ Żuchowski), Janowski (46’ Dobies), Jaszczak, Ziemnicki (46’ Krupnik) – Suchanek (59’ Żuchowski), Ahmed, Hernik (46’ Faliszewski), Matulka (59’ Konopski) – Rudnicki (59’ Wysocki), Wiejak (59’ Macioszek)

179 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page