top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WYGRANA W OSTATNIM SPARINGU


W meczu z drużyną LKS Promna gracze Piaseczna strzelili 6 bramek.

 

Za nami ostatni mecz kontrolny seniorów MKS-u w letnim okresie przygotowawczym. W sobotę na Stadionie Miejskim w Piasecznie nasi piłkarze zmierzyli się z V-ligowym LKS-em Promna. Starcie zakończyło się wynikiem 6:0. Bramki dla Piaseczna strzelili: Kamil Matulka, Maciej Nalej i Sebastian Folwarski. Każdy z zawodników zdobył po 2 gole.


Pierwsze spotkanie nowego sezonu IV ligi odbędzie się 6 sierpnia o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie.


MKS Piaseczno – LKS Promna 6:0 (2:0)


Skład I połowa: Palamar – Krupnik, Janowski, Jaszczak, Ziemnicki – Barwiński, Ahmed, Ćwikowski, Matulka, Staluszka – zawodnik testowany


Skład II połowa: zawodnik testowany – Konopski, zawodnik testowany, Jaszczak (61’ Żuchowski), Ziemnicki (61’ Prusiński) – zawodnik testowany, Macioszek (70’ zawodnik testowany), zawodnik testowany, Wysocki, Folwarski – Nalej

624 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page