top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WYJAZD DO GARWOLINA


Początek meczu w Garwolinie o godzinie 11:00.

 

Już w sobotę 3 września seniorzy MKS Piaseczno zmierzą się w ramach rozgrywek IV ligi z drużyną Wilgi Garwolin.


Nasi przeciwnicy znajdują się obecnie na 17. pozycji w ligowej tabeli. Piłkarze z Garwolina zdobyli w tym sezonie 2 punkty – zremisowali 2:2 na wyjeździe z MKS Przasnysz i tym samym wynikiem podzielili się punktami u siebie z Ząbkovią Ząbki. Kolejne mecze Wilgi to 3 porażki: 1:5 na wyjeździe z Oskarem Przysucha, 2:3 na własnym stadionie z Victorią Sulejówek oraz ostatnio 1:2 na wyjeździe ze Świtem Staroźreby.


Bilans ligowych spotkań Piaseczna (I zespół) z Garwolinem w ciągu ostatnich 20 lat to: 9 zwycięstw Piaseczna i 2 remisy po 0:0. W poprzednim sezonie MKS zwyciężył z Wilgą u siebie 5:1 oraz 3:0 na boisku w Garwolinie.

264 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page