top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

WYJAZD DO PRZASNYSZA


Kibicujemy naszym zawodnikom w walce o kolejne 3 punkty!

 

W najbliższą sobotę o godzinie 14:00 nasi seniorzy zmierzą się na wyjeździe z MKS-em Przasnysz.


Nasi przeciwnicy zajmują obecnie 16. miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 11 punktów. Przasnysz pokonał w tym sezonie IV ligi: Narew Ostrołęka (3:0 u siebie), Escolę Varsovia Warszawa (4:1 na wyjeździe) i Oskara Przysucha (2:1 na wyjeździe). Pozostałe wyniki MKS-u to: 2:2 u siebie z Wilgą Garwolin, 1:5 na wyjeździe z Wisłą II Płock, 0:2 na wyjeździe z Orłem Baniocha, 1:4 u siebie z Marcovią Marki, 0:1 na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki, 0:5 na wyjeździe z Mazurem Karczew, 0:6 u siebie z Hutnikiem Warszawa, 0:0 u siebie z Ząbkovią Ząbki, 1:3 u siebie z Victorią Sulejówek oraz ostatnio 2:4 na wyjeździe ze Świtem Staroźreby.


W poprzednim sezonie MKS Przasnysz uplasował się na 10. pozycji w I grupie mazowieckiej IV ligi.

216 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page