top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

Z ENERGIĄ NA REMIS


W drugiej połowie meczu goście doprowadzili do wyrównania i wynik spotkania nie uległ już zmianie.

 

W sobotę 9 kwietnia seniorzy MKS Piaseczno rozegrali mecz 22. kolejki IV ligi. W Kozienicach podopieczni trenerów Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego zmierzyli się z miejscową Energią. Oba zespoły podzieliły się punktami.


Zarówno zawodnicy MKS-u, jak i Energii mieli swoje sytuacje do strzelenia gola. Z naszej strony dwa bardzo groźne strzały oddał Bartłomiej Faliszewski, zaś po jednej z akcji Kozienic piłka uderzyła w poprzeczkę, a poza tym przeciwnicy mieli jeszcze doskonałą sytuację prawie sam na sam, w której świetnie spisał się nasz golkiper Władysław Palamar. Pod koniec pierwszej części gry po rzucie rożnym strzał głową oddał Adrian Dobies i na przerwę schodziliśmy przy wyniku 1:0 dla Piaseczna.


W drugiej połowie gospodarze szybko wyrównali. W 52 minucie spotkania Energia wyprowadziła szybki atak – w nasze pole karne wpadł Bartłomiej Nowak, który płaskim strzałem skierował piłkę do siatki. W dalszej części meczu niestety brakowało z naszej strony ostatniego podania i starcie zakończyło się remisem 1:1.


Już w najbliższy czwartek 14 kwietnia o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie MKS zmierzy się z rezerwami Pogoni Siedlce. Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!


9 kwietnia 2022 – IV liga – 22. kolejka


Energia Kozienice – MKS Piaseczno 1:1 (0:1)


Bramka: 45+1’ Dobies


Skład: Palamar – Barwiński, Jaszczak, Janowski, Ziemnicki – Matulka, Dobies (88’ Hernik), Faliszewski (39’ Macioszek), Suchanek – Wiejak, Rudnicki (75’ Wysocki)


202 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page