top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

Z MSZCZONOWEM NA KONIEC ROZGRYWEK


Mecz rozpocznie się o godzinie 11. Zapraszamy wszystkich na trybuny!

 

W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie odbędzie się ostatnia kolejka IV ligi. Zawodnicy MKS Piaseczno w 34. serii gier zmierzą się z ekipą Mszczonowianki Mszczonów.


Mszczonowianka to jedna z najlepszych drużyn rozgrywek. Nasi najbliżsi rywale w 33 meczach zdobyli 66 punktów, dzięki czemu obecny sezon zakończą na wysokiej 5. pozycji. Wiosną Mszczonów pokonał między innymi takie zespoły jak: Wilga Garwolin (2:0 u siebie), KS Raszyn (3:1 na wyjeździe), Oskar Przysucha (2:1 u siebie), Żyrardowianka Żyrardów (8:1 na wyjeździe) i Mazovia Mińsk Mazowiecki (3:1 u siebie).


Na koniec rundy jesiennej MKS Piaseczno wygrał z Mszczonowianką na stadionie przeciwnika 3:0. Strzelcami bramek byli wówczas Konrad Rudnicki (2 gole) i Bartłomiej Faliszewski. Zwycięstwo stanowiło zwieńczenie udanej jesieni.


Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na trybuny! Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na stadionie, tradycyjnie przygotowaliśmy relację na żywo.


Kto zagra w barażach?


Najbliższa sobota będzie również szczególna z tego względu, że wreszcie poznamy przeciwnika, który zmierzy się z naszymi piłkarzami w barażach o III ligę. Starcie o awans do baraży pomiędzy Ząbkovią i Mławianką rozpocznie się o godzinie 17 w Ząbkach.


Barażowe spotkanie w Piasecznie już w środę 22 czerwca o 18.

193 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page