top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

Z PODLASIEM O 3 PUNKTYTo już 15 kolejka ligowa w tym sezonie. Tradycyjnie zapraszamy do lektury krótkiej zapowiedzi najbliższego meczu.

 

W sobotę o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim w Sokołowie Podlaskim zawodnicy MKS Piaseczno zmierzą się z miejscowym Podlasiem. Nasz przeciwnik zajmuje aktualnie 12 pozycję w ligowej tabeli.


Podlasie na inaugurację sezonu poległo 0:3 w wyjazdowym starciu z Orłem Baniocha, ale już w drugiej kolejce, również na boisku rywala, pokonało 3:1 Tygrysa Huta Mińska. Zespół zanotował serię kilku zwycięstw z rzędu: 3:1 u siebie z Oskarem Przysucha, 1:0 na wyjeździe z Mszczonowianką Mszczonów i 1:0 u siebie z Żyrardowianką Żyrardów. Później jednak klub został rozgromiony 5:1 w Karczewie z Mazurem, a także uległ 0:2 u siebie z Płomieniem Dębe Wielkie. Wyniki Podlasia w następnych kolejkach prezentują się następująco: 1:1 na wyjeździe z Mazovią Mińsk Mazowiecki, 1:2 u siebie z Energią Kozienice, 1:1 w Siedlcach z rezerwami Pogoni, 6:0 na własnym stadionie z Zamłyniem Radom, porażka 0:2 w Sulejówku z Victorią i przegrana 0:1 u siebie z Milanem Milanówek. W ostatniej kolejce Podlasie przegrało 0:1 z Naprzodem w Skórcu.


Jak widać, jest to zespół, który potrafi zarówno postawić trudne warunki drużynie z czołówki tabeli, jak i stracić punkty w meczu z outsiderem. Liczymy na dobrą postawę naszych zawodników i utrzymanie pozycji lidera.


Pamiętajcie, że nasz partner, firma BETFAN, przygotował kursy na to spotkanie – znajdziecie je tutaj

122 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page