top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ZAPRASZAMY NA MECZ Z TROSZYNEM


Zapowiada się świetne IV-ligowe widowisko. Spotkajmy się na trybunach!

 

W sobotę 1 kwietnia o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie odbędzie się spotkanie 21. kolejki IV ligi, w którym to nasi seniorzy zmierzą się z KS CK Troszyn.


Przeciwnicy z dorobkiem 43 punktów znajdują się obecnie w ligowej czołówce, zajmując 3. miejsce. W 20 meczach rywale odnieśli 13 zwycięstw, zanotowali 4 remisy i 3 porażki. Ich bilans bramkowy wynosi 56:25.


W rundzie jesiennej MKS zremisował na wyjeździe z Troszynem 3:3, prowadząc na początku spotkania 2:0 i mając przewagę aż do 81. minuty. Dwa gole strzelił wówczas Gracjan Konopski, zaś autorem jednej bramki był Maciej Nalej.


TRANSMISJA ONLINE


176 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page