top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ZAPRASZAMY NA MECZ Z TROSZYNEM


Zapowiada się świetne IV-ligowe widowisko. Spotkajmy się na trybunach!

 

W sobotę 1 kwietnia o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim w Piasecznie odbędzie się spotkanie 21. kolejki IV ligi, w którym to nasi seniorzy zmierzą się z KS CK Troszyn.


Przeciwnicy z dorobkiem 43 punktów znajdują się obecnie w ligowej czołówce, zajmując 3. miejsce. W 20 meczach rywale odnieśli 13 zwycięstw, zanotowali 4 remisy i 3 porażki. Ich bilans bramkowy wynosi 56:25.


W rundzie jesiennej MKS zremisował na wyjeździe z Troszynem 3:3, prowadząc na początku spotkania 2:0 i mając przewagę aż do 81. minuty. Dwa gole strzelił wówczas Gracjan Konopski, zaś autorem jednej bramki był Maciej Nalej.


TRANSMISJA ONLINE


174 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page