top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ZWYCIĘSTWO W DESZCZOWEJ AURZE


Środowe starcie zakończyło się wysoką wygraną naszego zespołu.

 

17 maja seniorzy MKS Piaseczno zmierzyli się na wyjeździe z Escolą Varsovia. Mecz odbywał się w niesprzyjających warunkach – praktycznie przez całe spotkanie padał deszcz – więc zawodnicy musieli zachować szczególną ostrożność. W pierwszej połowie wyszliśmy na prowadzenie po bramce Dominika Zajkowskiego.


W drugiej odsłonie kibice zobaczyli kolejne bramki naszego zespołu. W 61. minucie na 2:0 trafił Dominik Piekut. Niedługo później gospodarze zdołali wyrównać, jednak nasz zespół szybko odpowiedział bramką Kajetana Staniszewskiego. W końcówce rzut karny na 4:2 zamienił Łukasz Krupnik.


W spotkaniu zadebiutował 16-letni wychowanek naszego klubu Jakub Hołodniak. Podopieczny Trenera Adama Krzyżanowskiego wszedł na boisko w 86. minucie spotkania i wraz z doliczonym czasem rozegrał swoje pierwsze 10 minut na boiskach IV Ligi. Gratulujemy debiutu!


17 maja 2023 – IV liga – 28. kolejka


Escola Varsovia – MKS Piaseczno 2:4 (0:1)


Bramki: 41’ Zajkowski, 61’ Piekut, 80’ Staniszewski, 90+4’ Krupnik


Skład: Owczarzak – Krupnik, Janowski (68’ Dobies), Barwiński, Żuchowski – Folwarski (64’ Konopski), Ahmed, Ćwikowski (87’ Hołodniak), Zajkowski (64’ Wierucki), Konc (74’ Staniszewski) – Nalej (55’ Piekut)

31 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page