ZWYCIĘSKI WYJAZD DO WARSZAWY

Z trudnego terenu wywozimy 3 punkty. Brawa dla naszego zespołu!

W sobotę 13 sierpnia odbyło się spotkanie 2. kolejki IV ligi. Wyjazdowy mecz z Hutnikiem Warszawa zakończył się zdecydowanym zwycięstwem ekipy MKS Piaseczno.

Spotkanie o wiele lepiej zaczęło się dla gospodarzy, którzy już w 8. minucie meczu świętowali bramkę z rzutu karnego wykonanego przez Pawła Giela. MKS nie czekał długo na odpowiedź i 12 minut później wyrównał dzięki bezpośredniemu trafieniu z rzutu wolnego Kamila Ziemnickiego. Niedługo później Piaseczno wyprowadziło kontratak, po którym piłkę do siatki wbił Gracjan Konopski. Na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 1:2.

W drugiej połowie meczu dalej przeważali piłkarze trenera Arkadiusza Modrzejewskiego i Mateusza Naklickiego. W 55. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Łukasza Krupnika bramkę głową zdobył Adam Jaszczak. Kwadrans później MKS wygrywał już 4:1 – Piotr Ćwikowski idealnie zagrał do Kamila Matulki, a ten bez najmniejszych problemów pokonał bramkarza Hutnika. Gracze z Warszawy zmniejszyli rozmiary porażki golem Daniela Boguckiego z końcówki starcia.

2. kolejkę kończymy z kompletem punktów, mając tyle samo oczek na koncie co Wisła II Płock, KS CK Troszyn i Orzeł Baniocha. 20 sierpnia o godzinie 13:00 nasi zawodnicy zmierzą się na Stadionie Miejskim w Piasecznie z drużyną Mszczonowianki Mszczonów.