top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ZWYCIĘSTWO W DESZCZOWEJ AURZE

Środowe starcie zakończyło się wysoką wygraną naszego zespołu.

17 maja seniorzy MKS Piaseczno zmierzyli się na wyjeździe z Escolą Varsovia. Mecz odbywał się w niesprzyjających warunkach – praktycznie przez całe spotkanie padał deszcz – więc zawodnicy musieli zachować szczególną ostrożność. W pierwszej połowie wyszliśmy na prowadzenie po bramce Dominika Zajkowskiego.

W drugiej odsłonie kibice zobaczyli kolejne bramki naszego zespołu. W 61. minucie na 2:0 trafił Dominik Piekut. Niedługo później gospodarze zdołali wyrównać, jednak nasz zespół szybko odpowiedział bramką Kajetana Staniszewskiego. W końcówce rzut karny na 4:2 zamienił Łukasz Krupnik.

W spotkaniu zadebiutował 16-letni wychowanek naszego klubu Jakub Hołodniak. Podopieczny Trenera Adama Krzyżanowskiego wszedł na boisko w 86. minucie spotkania i wraz z doliczonym czasem rozegrał swoje pierwsze 10 minut na boiskach IV Ligi. Gratulujemy debiutu!