ZWYCIĘSTWO W GARWOLINIE

Zaktualizowano: 7 wrz 2022

Piaseczno dalej niepokonane. W sobotę nasi seniorzy wygrali na wyjeździe z Wilgą Garwolin.

Już w pierwszym kwadransie gry MKS wyszedł na prowadzenie – piłkę z rzutu wolnego dośrodkował Kamil Ziemnicki, a celny strzał głową oddał Ahmed Ayodeji. Kilka minut później mogło być już 2:0, ale obrońca Wilgi wślizgiem uchronił swój zespół od straty gola. Potem swoich sił próbowali gospodarze, przy uderzeniach których świetnie radził sobie nasz golkiper Wladyslav Palamar.

W drugiej połowie MKS zdobył kolejną bramkę, kiedy piłkę do siatki dobił Gracjan Konopski. Wilga próbowała złapać kontakt, aczkolwiek tego dnia w znakomitej dyspozycji był Palamar. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Piaseczna 2:0.