ZWYCIĘSTWO W OSTATNIM MECZU KONTROLNYM PRZED STARTEM RUNDY

Nasi seniorzy pokonali Tygrysa Huta Mińska 4:2. Był to ostatni sparing przed powrotem rozgrywek IV ligi.

W ostatnią sobotę seniorski zespół MKS Piaseczno podejmował na boisku sztucznym w Piasecznie czołowy zespół V ligi – Tygrysa Huta Mińska – z którym w poprzednim sezonie rywalizowaliśmy w rozgrywkach IV ligi.

W pierwszej połowie pomimo bardzo dobrej postawy rywala kontrolowaliśmy mecz i zasłużenie prowadziliśmy 3:0 po bramkach Piotra Ćwikowskiego, Macieja Naleja i Sebastiana Folwarskiego.

W drugiej połowie mecz miał bardziej wyrównany przebieg. Najpierw pierwszą bramkę dla gości zdobył pięknym strzałem pod poprzeczkę ich napastnik. W 70. minucie na 4:1 po świetnym podaniu Jakuba Konca podwyższył Dominik Piekut, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. W końcówce meczu rywale zmniejszyli rozmiary porażki i mecz zakończył się naszym pewnym zwycięstwem 4:2.

Zwycięstwo w ostatnim meczu kontrolnym pozwoli nam w dobrych nastrojach przygotowywać się do starcia inaugurującego rundę wiosenną, który odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 15.00 na boisku w Staroźrebach, gdzie podejmie nas miejscowy Świt.

MKS Piaseczno – Tygrys Huta Mińska 4:2 (3:0)

Strzelcy bramek: Ćwikowski, Nalej, Folwarski, Piekut

Skład: Palamar (61' Owczarzak) – Krupnik (71' Ubermanowicz), Barwiński, Żuchowski (46' Jaszczak), Ziemnicki, Konopski (61' Staniszewski), Ćwikowski (46' Zajkowski), Wierucki (81' Ćwikowski), Folwarski (61' Konc), Bawolik (76' Osiński), Nalej (61' Piekut)