ZWYCIĘSTWO Z ESCOLĄ

Sobotni sparing z Escolą zakończył się wysoką wygraną Piaseczna.

W sobotę MKS Piaseczno rozegrał trzeci mecz kontrolny w letnim okresie przygotowawczym. Na Stadionie Miejskim w Piasecznie zameldowali się piłkarze Escoli Varsovia Warszawa – naszego ligowego rywala. Mecz obfitował w bramki.

Do przerwy MKS wygrywał 4:0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Tymoteusz Barwiński (2 gole), Maciej Nalej, Piotr Ćwikowski, Mateusz Wysocki, Sebastian Folwarski oraz zawodnik testowany.

MKS Piaseczno – Escola Varsovia 7:1

Skład I połowa: zawodnik testowany – Krupnik, Janowski, Jaszczak, Ziemnicki – Barwiński, Ahmed, Dobies, Ćwikowski, Matulka – Nalej

Skład II połowa: zawodnik testowany – Staluszka, Macioszek, Żuchowski (Folwarski), zawodnik testowany – Konopski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany (Prusiński), zawodnik testowany – Wysocki