top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ROCZNIK 2010: Z KOMPLETEM ZWYCIĘSTW

Zaktualizowano: 14 lip 2022


Piłkarze trenera Jarosława Ludwiniaka mają za sobą fantastyczny sezon – MKS 2010 wygrał wszystkie swoje mecze ligowe.

 

W pierwszym spotkaniu II ligi okręgowej rocznik 2010 pokonał na Stadionie Miejskim w Piasecznie 6:2 zespół FC Lesznowola. Był to początek znakomitej serii naszych młodych adeptów futbolu, którzy w następnych meczach udowadniali swoje wysokie umiejętności.


Starcie w Pruszkowie ze Zniczem II zakończyło się zwycięstwem 12:1, mecz z KS SEMP Warszawa 7:1, a pojedynek z KS Wilanów 6:0. W połowie maja MKS wygrał na własnym boisku 3:0 z Kosą Konstancin, dołożył do tego triumf 4:0 u siebie z SEMP-em oraz 5:1 z Lesznowolą. Ostatnie 3 kolejki to wygrana 13:0 w Piasecznie ze Zniczem, 11:1 w rewanżu z Wilanowem i 2:1 w Konstancinie z Kosą.


MKS Piaseczno 2010 poza wygraniem ligi mógł się poszczycić mianem najskuteczniejszej drużyny rozgrywek (69 bramek, drugi najlepszy wynik w lidze to 35) i dodatkowo najlepiej grającej w obronie (zaledwie 7 straconych, gdzie drugi najlepiej wyglądający pod tym względem klub stracił ich 16).


Oczywiście wyniki nie są najważniejsze – liczy się przede wszystkim rozwój piłkarski i styl gry. A tego naszym graczom zdecydowanie nie brakowało. Gratulujemy awansu do I Warszawskiej Ligi Młodzików! Brawa również za występy na turniejach. Oby kolejny sezon był równie udany. Podziękowania dla trenerów, wszystkich zawodników oraz rodziców.

288 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page