• Administrator

ROCZNIK 2010: Z KOMPLETEM ZWYCIĘSTW

Zaktualizowano: 14 lip


Piłkarze trenera Jarosława Ludwiniaka mają za sobą fantastyczny sezon – MKS 2010 wygrał wszystkie swoje mecze ligowe.

 

W pierwszym spotkaniu II ligi okręgowej rocznik 2010 pokonał na Stadionie Miejskim w Piasecznie 6:2 zespół FC Lesznowola. Był to początek znakomitej serii naszych młodych adeptów futbolu, którzy w następnych meczach udowadniali swoje wysokie umiejętności.


Starcie w Pruszkowie ze Zniczem II zakończyło się zwycięstwem 12:1, mecz z KS SEMP Warszawa 7:1, a pojedynek z KS Wilanów 6:0. W połowie maja MKS wygrał na własnym boisku 3:0 z Kosą Konstancin, dołożył do tego triumf 4:0 u siebie z SEMP-em oraz 5:1 z Lesznowolą. Ostatnie 3 kolejki to wygrana 13:0 w Piasecznie ze Zniczem, 11:1 w rewanżu z Wilanowem i 2:1 w Konstancinie z Kosą.


MKS Piaseczno 2010 poza wygraniem ligi mógł się poszczycić mianem najskuteczniejszej drużyny rozgrywek (69 bramek, drugi najlepszy wynik w lidze to 35) i dodatkowo najlepiej grającej w obronie (zaledwie 7 straconych, gdzie drugi najlepiej wyglądający pod tym względem klub stracił ich 16).


Oczywiście wyniki nie są najważniejsze – liczy się przede wszystkim rozwój piłkarski i styl gry. A tego naszym graczom zdecydowanie nie brakowało. Gratulujemy awansu do I Warszawskiej Ligi Młodzików! Brawa również za występy na turniejach. Oby kolejny sezon był równie udany. Podziękowania dla trenerów, wszystkich zawodników oraz rodziców.

147 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie