top of page
  • Zdjęcie autoraAdministrator

ROCZNIK 2015: DRUŻYNA NABRAŁA KSZTAŁTU


Zawodnicy z rocznika 2015 ciężko trenują, rozgrywają mecze i biorą udział w silnie obsadzonych turniejach.

 

Rocznik 2015 MKS Piaseczno rozgrywa już swój drugi sezon. O tym, jak rozwijają się nasi młodzi zawodnicy, opowiada nam Marcin Grunt, Trener drużyny.


– Powoli kończymy drugi rok funkcjonowania. Pierwszy sezon był typowo naborowy. Natomiast w obecnym sezonie drużyna już nabrała pierwszego kształtu. Z tego względu, że w roczniku jest prawie 50 regularnie i aktywnie trenujących zawodników, ćwiczymy podzieleni na dwie grupy. Oba zespoły zgłoszone są do systemu Certyfikacji PZPN. A najzdolniejsi zawodnicy rozgrywają mecze ligowe w ramach ligi MZPN dla rocznika 2014. Rywalizacja ze starszymi kolegami powinna wyjść na dobre w następnym sezonie, kiedy to do rozgrywek przystąpi rocznik 2015. Pozostali chłopcy w weekendy rozgrywają mecze kontrolne lub biorą udział w turniejach.


– W weekend majowy rywalizowaliśmy w znakomicie przygotowanym turnieju Nadstal Cup w Krzakach Czaplinkowskich. Zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze na tle pozostałych drużyn. Codzienne treningi, mecze sparingowe, ligowe oraz udział w turniejach wpływają bardzo pozytywnie na rozwój Naszych młodych piłkarzy i wraz z Trenerem Bartoszem Kobzą jesteśmy zadowoleni z postawy chłopaków i atmosfery, jaką wspólnie tworzymy. W ostatnim czasie, przy pomocy i wsparciu Naszego sponsora – firmy MY ONI GROUP – oraz rodziców, zaopatrzyliśmy się w zestaw sprzętu odzieżowego, w którego skład wchodzi komplet strojów i dresów. Liczymy, że oprócz wrażenia wizualnego będziemy równie świetnie prezentować się piłkarsko.


Zespół 2015 wziął również ostatnio udział w silnie obsadzonym turnieju w Legionowie. Na zawodach pojawiły się takie kluby jak: Varsovia Warszawa, Podlasie Biała Podlaska, Łódzka Akademia Futbolu, Ząbkovia Ząbki, Legionovia Legionowo i Drukarz Warszawa. Nasi piłkarze pokazali bardzo duże umiejętności, a MVP turnieju został nasz zawodnik Wincenty Nowak.

204 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page